Karavan Kiralama
Merhaba Macerasever! Artık en güzel karavanları macerita.com'a özel indirimler ile kiralayarak Türkiye'yi keşfetmeye başlayabilirsin. Macerita ile #keşfetmekdahakolay!
blog ikonu
Genel Bilgiler
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
karavan logosu
Karavan Çeşitleri
Tercih ettiğin karavan çeşidini seçebilirsin!
Karavan Çeşidini Seç
Henüz hiçbir karavan çeşidi seçmedin
Maceran neredeyse hazır!
Teşekkürler! Maceran yaratıldı! Biz de maceraya atılmak için sabırsızlanıyoruz bu yüzden ekibimiz hizmet sağlayıcıların uygunluk durumunu kontrol edip en kısa zamanda sana dönüş sağlayacak. 

Macerita ile #keşfetmekdahakolay!
Hay aksi! Bir şeyler ters gitti, lütfen tekrar dene.
Bize Ulaşın!
Aklınızda soru işareti mi var? Merak ettiğiniz veya tavsiye almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
Mesajınız bize ulaştı teşekkür ederiz!
Tüh! Form gönderilirken bir problem oluştu.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Macerita ile karavan kiralama?
Macerita, Türkiye’nin macera haritasıdır ve online rezervasyon sistemi ile doğayı ve doğa sporlarını keşfetmenizi sağlar. Macerita sayesinde karavan kiralayabilir, rota planlayabilir ve Türkiye’nin doğa sporu bölgelerini ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Macerita, birden çok karavan kiralama şirketini aynı sayfada sunduğundan karşılaştırma yaparak sizin için en uygun olan karavanı bulabilirsiniz. Karavan kiralama sayfamızda; lüks kiralık karavan, çekme karavan, motokaravan, otomatik vites karavan gibi birçok karavan çeşidini inceleyebilirsiniz. Tatil için kiralık karavan arıyorsanız, doğru yerdesiniz.
Macerita’dan karavan kiralama hizmeti içerisinde neler var?
Macerita’nın karavan kiralama sayfasında kiralık karavan seçeneklerini görebilir ve Macerita’nın size özel hazırlayacağı rota planlamasından faydalanabilirsiniz. Rota planlaması sayesinde, ilk defa karavan tatiline çıkacaksanız tavsiye alabilir ve görülmesi gereken yerler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Rota planlaması kişiye özel hazırlanır. Örneğin, çocuklu aileler için karavan tatili yapılacak yerler ve karavan park edilecek yerleri Macerita’dan alacağınız rota planlaması hizmeti sayesinde öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle info@macerita.com adresinden iletişime geçiniz.
Karavan kiralama fiyatları ne kadardır?
Karavan fiyatları karavanın cinsine, boyutuna ve kiralayan firmanın belirlediği fiyatlara göre değişmektedir. Macerita’daki karavanların fiyatları uzun dönem kiralamalarda günlük 600 TL’den başlamaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Macerita’dan karavan kiralama hizmeti için neler gerekir?
Macerita’dan yapılacak karavan kiralama işlemlerinde, öncelikle bu sayfadaki rezervasyon formunu doldurarak bize talep iletmeniz gerekmektedir. Sormak istedikleriniz veya aklınıza takılanlar varsa, bu sayfanın sağ alt köşesinde yer alan “Bize Ulaşın” kısmından Macerita’ya iletebilirsiniz. Karavan kiralama koşulları gereği 21 Yaş sınırını sağlayan ve en az 3 yıllık B sınıfı ehliyete sahip kişiler Macerita’dan karavan kiralayabilmektedir. Müşterilerimizin ayrıca 2000 TL tutarındaki depozitoyu, karavan kiralarken ödemesi gerekmektedir.