Antalya - Geyikbayırı
Merhaba Macerasever! 
Avrupa’da kış aylarında tırmanış yapılacak en önemli üç, dünyada ise 10 merkezden biri olan ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük kaya tırmanış bahçesi Geyikbayırı'nı keşfetmeye hazır mısın?

Hemen maceranı planlamaya başla!
Bu sayfada tamamen kendi tercihlerine göre kişiselleştirilmiş bir doğa sporu deneyimi yaratabilirsin. İstediğin aktiviteyi, konaklama yerini ve rehberini seç, hemen maceraya atıl!
Dilersen her hizmeti veya yalnızca birini seçebilirsin. Bu aşamada hiçbir ödeme yapmazsın veya taahhütte bulunmazsın, sadece deneyimini planla ve bize ilet. Macerita ekibi en kısa sürede seninle iletişime geçip, fiyat bilgisi verecektir.

Macerita ile sen de #kendimaceranıyarat!

blog ikonu
Genel Bilgiler
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Aktiviteler
Türkiye’nin doğa sporları cenneti olarak tanımlanan Antalya, Geyikbayırı’nda sayısız aktivite imkanı seni bekliyor!
Muhteşem manzaralar eşliğinde adrenalini tüm vücudunda hissederken kaya tırmanışı öğrenebilir, dinginliğin merkezinde yoga deneyimleyebilir, mindfulness meditasyonu ile anın farkındalığını yaşayabilirsin. Özgürce deneyimini planla ve doğada olmanın tadını çıkar!
Aktivitelerini Seç
Henüz hiçbir aktivite seçmedin
rehber ikonu
Rehberler/Eğitmenler
Macerita olarak, doğa sporlarında güvenliğin ve disiplinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle alanında en deneyimli ve başarılı rehberler ile işbirliği yapıyoruz. Kaya tırmanışından yogaya, slackline’dan doğa yürüyüşüne kadar geniş bir spor ağında faaliyet gösteren ve size bambaşka öğrenimler sunacak olan rehberlerimiz ile tanış!

Grup rezervasyonlarında indirim yapılabilmektedir.
Rehber/Eğitmenlerini Seç
Henüz hiçbir rehber/eğitmen seçmedin
konaklama ikonu
Konaklama Alternatifleri
Geyikbayırı; sahip olduğu yemyeşil coğrafyası ve yumuşak iklimi ile ülkemizdeki en iyi konaklama alanlarından birisidir. Ağaçların altındaki ahşap bungalovlar, çadırlar ve karavanlar doğanın kalbinde seni bekliyor. Sabahları kuş sesleri ile uyanıp Geyiksivrisi Dağı’nın görkemli manzarasını izlemeye ve kahveni yudumlarken doğanın tadını çıkarmaya ne dersin? Huzur ve sakinlik burada seni bekliyor.
Konaklama Tipini Seç
Henüz konaklama tipi seçmedin
Konaklama Yerini Seç
Henüz konaklama yeri seçmedin
Bungalovların fiyatları, sunulan imkanlar ve kişi sayısına göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçebilirsin.
Ara Ulaşım
Macerita olarak, doğa ve macera severlere uçtan uca bir deneyim sunmayı birincil hedefimiz olarak tanımlıyoruz. Güvenilir firmalardan araç kiralayıp, Antalya’yı baştan sona keşfedebilir veya Antalya’ya geldikten sonra VIP transfer hizmetinden yararlanabilirsin.
“Bir karavanım olsa da doğanın kucağına muhteşem bir yolculuğa çıksam!” dediğini duyar gibiyiz. Buradan karavan da kiralayabilirsin!
Burada her şey mümkün, yeter ki sen doğaya çıkmak iste!

Diğer şehirlerden araç kiralama hizmetlerimiz çok yakında burada yer alacak.
Ara Ulaşımını Seç
Henüz ara ulaşım şirketi seçmedin Henüz ulaşım tipi seçmedin, seçmek için buraya veya seçtiğin ulaşım şirketinin info butonuna basabilirsin
malzeme ikonu
Ekipman
Aşağıda ihtiyacın olacak ekipmanları listeledik. Ekipmanların tam değilse sakın üzülme! İstediğin ekipmanı uygun fiyatlarla Macerita’dan kiralayabilirsin.

COVID-19 tedbirleri gereği tırmanış ayakkabısı kiralaması yapılamamaktadır.
Hangi ekipmanlara ihtiyacın var?
Henüz ekipman seçmedin
Maceran neredeyse hazır!
Teşekkürler! Maceran yaratıldı! Biz de maceraya atılmak için sabırsızlanıyoruz bu yüzden ekibimiz hizmet sağlayıcıların uygunluk durumunu kontrol edip en kısa zamanda sana dönüş sağlayacak. 

Macerita ile #keşfetmekdahakolay!
Hay aksi! Bir şeyler ters gitti, lütfen tekrar dene.
Bize Ulaşın!
Aklınızda soru işareti mi var? Merak ettiğiniz veya tavsiye almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
Mesajınız bize ulaştı teşekkür ederiz!
Tüh! Form gönderilirken bir problem oluştu.